Scurte rău

Ce-am twitteruit azi: 14:57 E vineri dar prin Hunedoara „miroase” a sâmbătă. Soare, cald, primăvară, nici n-ai zice că acum trei zile a nins! # 23:43 Elodia încă mai aduce vizitatori prin Google? Mi-a ajuns, oameni buni, opriţi-vă! :(( # Automatically shipped by LoudTwitter

Today’s stuff

Ce-am twitteruit azi: 01:17 iuhuuu, la deva ninge cu fulgi mari de tot! # 11:40 pfff. trezire forţată. cafea. ochi mici. # 15:36 mi-e sooomn, asa ca ma culc pana pe la 7. vizitati denisuca.com pana ma trezesc # 22:33 Sangria iz gud, veri gud. # Automatically shipped by LoudTwitter

Sâmbătă se stinge lumina

Bucurestenii invitati sa stinga sambata lumina timp de o ora Sambata, incepand cu ora 20.00, bucurestenii sunt invitati sa-si stinga, pentru o ora, luminile si televizoarele, alaturi de locuitori ai oraselor din toata lumea, pentru a atrage atentia asupra efectelor nocive ale consumului de energie electrica, relateaza NewsIn. Initiativa apartine Observatorului Astronomic „Amiral Vasile Urseanu” Read More …