De ce îl invidiez pe Copşeanul
Pentru că mi-am dorit să ascult melodia asta live de când s-a lansat, adică de pe vremea când el, Copşeanul, era un ţânc. :P Dar nu pot decât să-l felicit pentru premiu şi să-i urez distracţie plăcută la concertul Lenny Kravitz, unde are un bilet câştigat la RoBlogFest.