De 8 Martie
Ziua mi-a început cu şapte apeluri pierdute – noul meu telefon are „Blocking mode”, aşa că nu le-am auzit, nu am răspuns, dar curierul tot a venit şi mi-a adus un superb aranjament floral, din partea celor de la Romtelecom. Frumos mod de a-ţi începe ziua! Mulţumiri fetelor de la Romtelecom!