Nicăieri nu-i ca acasă
Am ajuns la Hunedoara după un drum cu trenul groazei [Mangalia – Timişoara], în picioare şi în fund pe grilajul de bagaje. Nimic nu se compară cu un duş în baia mea şi cu blogging-ul de pe scaunul meu, la PC-ul meu. Ce să-i faci, tabieturi de om bătrân şi căsătorit! Mufică e supărat că Read More …