AMR: două zile
De fapt, a mai rămas o singură zi, cea de vineri, din moment ce sâmbătă e ziua cea mare. Mă enervează calculatorul ăsta – oricât m-am chinuit, n-am reuşit să scriu cu diacritice în Firefox, aşa că într-un final, am renunţat. Şi scriu în Word – foarte trist. Da’ nu-i bai, că asta e, oricum, Read More …