Nu îmi plac schimbările
Titlul iniţial era „Sunt o conservatoare”, dar cică numa’ proştii-s conservatori :D şi, în plus, putea însemna şi altceva şi nu-i cazul, întrucât culoarea mea preferată e portocaliul. De mai multe luni folosesc acelaşi săpun, Aroma, cumpărat din Kaufland, care miroase superb şi… na, spală bine, că la urma urmei asta trebuie să facă un Read More …