O gură de aer

Asta îmi vine-n minte când mă gândesc la blogul Amaliei, o deveancă plecată-n SUA care mai comenta pe fotoblogul meu, atunci când îl aveam. :D Am stat nişte zeci de minute ca să-l citesc şi mi-a plăcut mult. Sper că şi vouă.

La Deva se deschide ştrandul

FINAL UPDATE: Marţi, 27 mai 2008, de la ora 12, va avea loc deschiderea oficială a ştrandului municipal Deva. Intrarea este gratuită! UPDATE: Datorită condiţiilor meteorologice nefavorabile prognozate pentru această perioadă, Primăria municipiului Deva amână festivitatea de deschidere a ştrandului municipal Deva, programată pentru sâmbătă, 24 mai 2008, ora 10, până la o dată ce Read More …