Că de altceva n-am timp
Ce-am twitteruit azi: 11:44 Neaţa! Dacă chiar moare Băsescu azi, sau chiar dacă are un alt accident de maşină, mai crede cineva? :D # 18:24 Piss and quiet, mi-am cam terminat treaba şi aproape că mă plictisex! # 18:33 Azi n-a fost soare aproape deloc, iar eu aveam – şi încă mai am – timp Read More …