Futsal
Discuţie între băieţi: — Ieşim la un fotbal? — Bă, tu nu vezi cât e de frig? Ne îngheaţă, naibii, ouăle pe teren! Hai s-o lăsăm pe altă dată. — Băi, am zis că ieşim vinerea la fotbal orice-ar fi, acum ne tragem pe fund la prima ninsoare? — Auzi, am un prieten care ne Read More …