A plouat frumos
Aşa de frumos a plouat în seara asta în Hunedoara… văzusem pe la Siropel şi De Ce că în Oradea şi Timişoara a plouat sănătos şi o aşteptam şi eu. Şi a venit. Şi s-a răcorit. Da, da, ştiu că am zis că e naşpa că pe toate blogurile şi posturile TV vom vedea numai Read More …