Până când?
[Pseudo-]editorialul scris de mine în numărul pe februarie şi martie al revistei Hunedoara Quality Magazin, la ora 7 AM, cu perfuzia de cafea lângă mine, este şi aici. Vine primăvara. Vremea s-a încălzit, soarele străluceşte, păsărelele ciripesc… eu vroiam să scriu ceva frumos, dar nu reuşesc. În fiecare zi mă supără ceva sau cineva. Taxa Read More …