Răspunde-mi la telefon!
Titlu iniţial: Cu un pas în urmă. De ce? Pentru că DeCe tocmai a scris un post cu titlul Răspunde, bă, la mail [bine, fără diacritice şi cele două virgule]. De multă vreme tot vreau să scriu despre asta… unii oameni au impresia că nu îmi permit un amărât de apel sau că-mi fac un Read More …