Mai vine odată primăvara?
Pe la început de martie, mă bucuram că nu a nins decât de vreo două ori iarna asta şi speram că am scăpat. „O să fie frig în aprilie, o să vezi tu!”, îmi spuneau Toma Necredincioşii. M-am încăpăţânat să-mi scot adidaşii [de fapt, ei sunt Puma, cei mai comozi pantofi sport din lume, dar Read More …