Viața fără gust
Acum câțiva ani, la sfatul unui prieten, m-am lăsat de băut Pepsi. Beam și câte o sticlă badoacă de 2,5 litri pe zi, eram atât de dependentă, încât mă gândeam la Pepsi ca la țigări: dacă rămân fără, ce mă fac, eu ce beau? Din fericire, am avut voință și nu am mai băut Pepsi Read More …