Soc si groaza! In Complexul studentesc din Timisoara nu se mai vinde alcool!
Lasand la o parte toate lucrurile faine pe care le-am vazut/aflat in Timisoara, odata ajunsa in Complex am avut un mic soc cand am aflat ca nu se mai vand bauturi alcoolice deloc, in tot complexul. Sa fie conspiratia celorlalti patroni de baruri, nemultumiti ca studentii stateau numai in complex? Ma gandesc ca seara e Read More …