Când îmi era lumea mai dragă, am răcit în iulie
Și răceala mea nu ar fi făcut obiectul unei postări pe blog, pentru că am învățat să țin multe lucruri pentru mine, dar aș vrea să fie un exemplu (de „așa nu!”) pentru voi. Am răcit, ca un copil, pentru că am mâncat înghețată.