De ce am îmbătrânit sau Ziua europeană a solidarității între generații
De câteva zile, am „îmbătrânit” pe Facebook. De fapt, folosind aplicația Aging Booth, am simulat cum aș arăta cu 30 de ani mai bătrână. Scopul acestei acțiuni a fost acela de a atrage atenția asupra Zilei europeane a solidarității între generații.